Ana sayfa » Ürünler » Enversör Anahtari » Manuel Anahtarları » SPC Manuel Yük İzolasyon Anahtarı
SPC Manuel Yük İzolasyon Anahtarı

SPC Manuel Yük İzolasyon Anahtarı

SP serisi yük izolasyon anahtarı Avrupa'dan ithal güncel tekniği ile firmamız tarafından üretilmektedir. Bu ürün, 1990'lı yılların sonlarında uluslararası teknik düzeyde elde etti. Modüler tasarımı nedeniyle, yük isolation anahtarı, esnek bir yapıya, ve böylece, esnek, çok yönlü kombinasyonu sahiptir. Kabuk, yüksek dielektrik performans, koruyucu yeteneği ve güvenli çalışma sonucunda, Cam elyaf takviyeli Doymamış polyester reçine kullanılarak yapılır.
Çalıştırma mekanizması, çift kırılma noktası temas ve kapalı anında yapar anında serbest bırakılması için bir elastik biriken hızlanan mekanizması. Bu, büyük ölçüde artan, çeşitli elektrikli özellikleri ve mekanik özellikleri, işletim sapı hızı ile hiçbir ilişkisi yoktur.
Iyi bir görünüm, küçük yapısı ve çeşitli fonksiyonlara sahip manuel yük izolasyon anahtarı dünya çapında müşteriler için tercih edilen bir üründür.

Uygulamalar
SPC-40A ~ 630A tarafında çalışan yük isolation anahtarı 690VAC için anma gerilimine, çoğunlukla AC 50Hz devreler için uygundur, 630A için 440VDC DC anma gerilimi, anma akımı.Geçiş yapma ve devre kesme seyrek veya elektrik izolasyonu için kullanılır.

Genel Bilgiler
Kutup

Tür yük izolasyon anahtarı, 3 kutuplu, 4 kutuplu (3 kutuplu + ve nötr kutuplu kapalı)
Akım
40A, 63A, 80A, 100A, 125A, 160A, 200A, 250A, 315A, 400A, 500A, 630A
Çalışma Modu
Doğrudan operasyon: kolu, doğrudan anahtarın ortasında yüklenir.
Çalışma dışında kurulu: kolu yönetim kurulu dağıtmak kapının dışında yüklenir.

Biz standartların ürünler ücretsiz değiştirilmesi sırasında 12 ya da 13-aylık garanti ile ürünlerimizi yedekleriz. Buna ek olarak, müşterilerimizden gelen numune, çizimler veya diğer gereksinimleri göre, OEM hizmet ve özelleştirmek ürünler sunabilir. Ücretsiz ürün numuneleri (USD30 daha az) ve aşınan parçalar istek üzerine de mevcuttur. Sonuç olarak, müşteriler bizim aksiyal fan satın güvenli hissediyorum, fan filtresi, kam anahtarı, izolatör anahtarı, düğme anahtarı ve LED göstergesi itin.

ürünün her parçası bir üretim kod numarası verilir.

Minimum Sipariş Miktarı USD5,000

İlgili ürünler

Geribildirim formu
Diğer Ürünler
  • Φ22mm LED GöstergesiAC gücü DC güç kaynağı ile değiştirilebilir.
    6V AC/DC, 12V AC/DC, 24V AC/DC, 36V AC/DC, 48V AC/DC, 110V AC/DC, 127V AC/DC,240V AC/ DC ...
  • Yüksek Sıcaklık TelKullanım: Ev aletleri, lambalar, fenerler ve elektrikli makine ve yüksek çalışma sıcaklığı var diğerleri için elektrik kaynağı kablo.
    İletken malzemesi: telli ...
  • AC Aksiyel FanKare: AC axial fan dış çerçeve, yüksek kaliteli alüminyum alaşım yapılır
    Korozyon önleyici ve nem geçirmeyen çark: UL94V-0,% 70 PBT,% 30 FRP ...